Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Nazwa produktu lub temat sprawy

Treść pytania

DOSTAWA I PŁATNOŚCI pinit_fg_en_rect_red_28

DOSTAWA I PŁATNOŚCI

DOSTAWA

Bezpłatna dostawa

Bezpłatną dostawą objęte są wszystkie zamówienia powyżej 500 zł, a więc większość biokominków, biopalenisk i wkładów biokominkowych.

Przesyłka

Współpracujemy z firmami kurierskimi DPD, UPS i DHL.

Po złożeniu zamówienia, szczegółowe informacje na temat przesyłki zostaną przesłane na podany podczas rejestracji, adres mailowy.

Czas dostawy

Większość produktów może zostać wysłana w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania wpłaty, ale szczegółowe informacje na temat terminu dostawy, zawsze przesyłamy mailem niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Każdy produkt, w zakładce Dane produktu posiada informację o maksymalnym terminie realizacji zamówienia. Staramy się jednak zawsze wysłać produkt szybciej, ponieważ wiemy, że wielu naszym Klientom zależy na czasie.

Termin dostawy może się nieznacznie zmienić, zależnie od dostępności produktu w magazynie.

Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. W przypadku wysłania paczek przekraczających 50kg lub do miejscowości poniżej 50’000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych. Przed przyjazdem kurier, w większości przypadków, zadzwoni do Państwa, aby ustalić godzinę doręczenia, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

Zastrzeżenie godziny

Zastrzeżenie godziny wiąże się z dodatkową opłatą w firmie kurierskiej. Ponadto w większości firm przewozowych oferujących usługę doręczenia na godzinę, sprawdzalność tej usługi jest niższa niż 20% zlecanych przesyłek, nie oferujemy naszym Klientom takiej formy doręczenia.

Przesyłki ciężkie

Za przesyłkę ciężką uważany jest każdy produkt powyżej 31,5kg, czyli niektóre z naszych biokominków. W związku z tym przy odbiorze warto postarać się o pomoc do jej wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu, gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się, w takim przypadku, do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurierzy żadnej firmy kurierskiej w kraju nie mają obowiązku wnoszenia paczek powyżej 31,5kg. Trzeba jednak zaznaczyć, że większość z nich pomaga nieodpłatnie wnosić towary.

Zmiana adresu dostawy

Towar zostanie wysłany do Państwa na adres podany w formularzu danych osobowych w polu ‚Adres Dostawy’. Aby go zmienić, należy niezwłocznie wysłać do nas maila z poprawnym adresem dostawy.

Postępowanie w przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki

W przypadku Państwa nieobecności kurier pozostawi awizo z informacją, kiedy i gdzie można odebrać przesyłkę lub zamówić kolejną dostawę. Dostawa awizowanej przesyłki dokonywana jest bezpłatnie. Termin odbioru wynosi trzy dni liczone od dnia pozostawienia awizo. W szczególnych przypadkach, za zgodą firmy kurierskiej, możliwe jest jego przedłużenie, jednak warunki należy indywidualnie ustalić, dzwoniąc na numer podany na awizo. Po tym terminie towar zostanie zwrócony do magazynu lub naszego dostawcy. Ponowne jego dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy. W przypadku nieodebrania zamówionego towaru do 30 dni, zostanie on przeznaczony do dalszej sprzedaży.

Współpracujemy z firmami:

DOSTAWA I PŁATNOŚCI DPD-logotransparent2

DOSTAWA I PŁATNOŚCI upslogotransparent2

DOSTAWA I PŁATNOŚCI dhllogotranpsarent2

 

 

METODY PŁATNOŚCI DOSTĘPNE W SKLEPIE BIO FLAME

1 PRZELEW NA RACHUNEK

DOSTAWA I PŁATNOŚCI przelew-300x100

Nazwa odbiorcy: NUBO Marta Krawczyk

Adres odbiorcy: ul. Niemcewicza 7/9 m.11, 02-028 Warszawa

Bank: mBank

Numer konta bankowego: 29 1140 2004 0000 3102 7625 8896

Prosimy, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia oraz swoje imię i nazwisko.

Przelew taki księgowany jest zazwyczaj w ciągu 24-48h lub w tym samym w ramach tego samego banku.

2 SZYBKI PRZELEW Z PRZELEWY 24

DOSTAWA I PŁATNOŚCI przelewy24-logo-300x115

Wpłata poprzez portal Przelewy24, który pośredniczy w płatnościach w Polsce — automatyczne płatności do największych polskich banków.

Wybierając tę formę płatności do jego realizacji przystępujemy zaraz po potwierdzeniu.

DOSTAWA I PŁATNOŚCI przelewy24_8-300x41

Przelewy24 obsługują między innymi: Alior Bank, Bank BGŻ, BOŚ Bank, Bank BPH, Bank Zachodni WBK, Citi handlowy, Bank DnB NORD, Deutsche Bank, Eurobank, BIZ Bank, BNP Paribas, getbank, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank, Plus Bank, Inteligo, Credit Agricole, mBank, Meritum Bank, Millenium, Bank Pekao, PKO Bank Polski, Bank Pocztowy, PBS Bank, Raiffeisen POLBANK, SGB, PayPal, SkyCash, Visa, MasterCard, YetiPay. (pełna lista)

3 ZAKUPY NA RATY Z MBANK LUB ALIOR BANK

DOSTAWA I PŁATNOŚCI mbank_raty1  DOSTAWA I PŁATNOŚCI raty_alior-300x81

Zakupy ratalne online nawet w 15 minut.

  • Kup produkt
  • Wypełnij wniosek
  • Otrzymaj decyzje
  • Zaakceptuj umowę i uruchom środki

Zakupy na raty są możliwe dla zamówień powyżej 300 zł.

Szczegóły na stronach banku:

mBank

Alior Bank

DOSTAWA I PŁATNOŚCI pinit_fg_en_rect_red_28

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: