Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Nazwa produktu lub temat sprawy

Treść pytania

O Bio Flame pinit_fg_en_rect_red_28

O Bio Flame

BIO FLAME.
Dystrybutor biokominków i akcesoriów.

Firma Bio Flame powstała, aby umożliwić cieszenie się ciepłem domowego ogniska osobom, które różnych względów nie mogą lub nie chcą pozwolić sobie na zakup tradycyjnego kominka. Naszą misją jest szerzenie zastosowania biokominków jako rozwiązania bezpieczniejszego i bardziej ekologicznego, a także dostępnego dla wszystkich — w tym mieszkańców bloków i domów bez odpowiedniego przewodu kominowego.

Dzisiejsza technologia umożliwia cieszenie się prawdziwym ogniem, bez sadzy, dymu i „zapachu ogniska” przesiąkającego ubrania i meble.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów Infire, Ruby Fires i Kratki, znanych z dbałości o bezpieczeństwo i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

W naszej ofercie znajdują się zarówno kominki w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, oraz liczne akcesoria (w tym biopaleniska, wkłady biokominkowe, biopaliwo, czy zestawy polan i kamieni). Ponadto współpracujemy z licznymi przewoźnikami, co umożliwia bezpieczną i szybką dostawę na terenie całej Polski.

Służymy pomocą oraz radą — zachęcamy do kontaktu w celu doboru optymalnego rozwiązania, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym.

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji!

Aby dowiedzieć się więcej na temat zalet biokominków i zrozumieć zasadę ich działania zachęcamy do zajrzenia na stronę CENTRUM WIEDZY O BIOKOMINKACH, gdzie systematycznie publikujemy artykuły pomocne dla użytkowników biokominków. Zachęcamy do regularnego zaglądania na stronę.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Bio Flame

O Bio Flame pinit_fg_en_rect_red_28

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: